http://www.ermail.pl/klik/VnFQYmYE

czwartek, 20 października 2011

Wszyscy wiemy czym jest szydełkowanie. Tą pradawną sztukę praktykowały nasze mamy, babcie, prababcie… Wydaje nam się obecnie to zajęcie odległym zakamarkiem historii. Lecz czym jest szydełkowanie w dzisiejszych czasach? Czy może okaże się ono ciekawym zajęciem dla mnie czy dla Ciebie? Postaram się przybliżyć w kilku słowach czym jest szydełkowanie we współczesnym świecie. Myślisz pewnie, że szydełkowanie odeszło do lamusa? Otóż bardzo się zdziwisz, gdyż obecnie bez problemu można znaleźć wiele informacji w Internecie na ten temat. Istnieją portale traktujące o tej tematyce. Możemy znaleźć na nich nie tylko wiele gotowych dzieł, którymi dzielą się użytkownicy, ale również wszelkiego rodzaju porady dotyczące tej sztuki, kursy, opinie o materiałach i wykorzystywanych narzędziach (szydełko, druty), różne stosowane techniki czy nawet użyteczne programy.
Internet także pozwala nam kupić wszelkiego typu potrzebne narzędzia w sklepach internetowych co świadczy o tym, że jest popyt na tego typu artykuły.
Idąc tym tropem nie sposób stwierdzić, iż jest wiele osób, które zajmują się tą sztuką. Portale oraz sklepy internetowe nie mogłyby istnieć bez nabywców towaru oraz użytkowników rozwijających portal.
Powinniśmy się więc zastanowić czy nie zbyt pochopnie oceniliśmy szydełkowanie za sztukę, która przeminęła z biegiem lat? Może jeszcze nasze dzieci będą praktykować to zajęcie ciesząc oko znajomych swoimi dziełami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz